ගොසිප් පුවත්තරු හුට පට

ජනප්‍රිය නලු රොෂාන් පිලපිටිය සුරූපී බිරිඳත් දරුවත් සමග හිල්ටන් එකේ ජයටම උපන්දිනය සමරයි

අපේ රටේ ඉන්න දක්ෂ සම්මානනීය රංගන ශිල්පියෙක් තමයි රොෂාන් පිලපිටිය කියලා කියන්නේ. මේ දවස් වල හිරු TV නාලිකාව ඔස්සේ විකාශනය වන අහස් මාලිගා ටෙලිනාට්‍යය හරහා ඔහු ප්‍රේක්ෂක ඔබ අතරට එනවා. ඉතින් පහුගිය දිනයකදී, එනම් 21වෙනිදා අපේ ආදරණීය රංගන ශිල්පියා රොෂාන් පිලපිටිය ඔහුගේ උපන්දිනය සමරලා තියනවා අපට දැකගන්න ලැබුණා. ඉතින් මේ විදිහට ඔහු ජයටම උපන්දිනය සමරලා තිබුනේ හිල්ටන් හෝටලයේදී.

ඉතින් ඒ අවස්ථාවේදී ලබාගත් ඡායාරූප වගේම රොෂාන් උපන්දිනය වෙනුවෙන්ම තමන්ගේ ආදරණීය පුංචි පුත් කුමාරයා වගේම සුන්දර බිරිදත් එක්ක එකතු වෙලා අපූරු ආදරණීය ෆොටෝ ශූට් එකක් කරලා තියනවාත් අපිට දැකගන්න ලැබුණා. ඉතින් මේ තුන්දෙනාගේ ආදරේ මේ තරම් ලස්සනට කැපී පෙනෙන අයුරින් ඔවුන්ව මේ තරම් ලස්සනට කැමරා කාචයට හසුකරගෙන තිබුනේ ජූඩ් ලලන්ත ප්‍රවීණ ඡායාරූප ශිල්පියා විසින්.

ඉතින් එම ආදරණීය ඡායාරූප කිහිපයක්ම රිද්මා පිලපිටිය ඇයගේ සමාජ මාධ්‍ය ජාලා වලට එකතු කරමින් මෙන්න මේ වගේ සෙනෙහස පිරුණු කතාවක් තමයි කියලා තිබුනේ. මගේ ආදරණීය සුදු මහත්තයාට, මේ ලෝකේ ඉන්න හොදම හොද හස්බන්ඩ්ට සුභම සුභ වාසනාවන්ත සුවබර උපන්දිනක් වේවා. ඔයාට අපි ගොඩක් ආදරෙයි අප්පච්චි කියලයි රිද්මා පිලපිටිය ඒ විදිහට සඳහන් කරලා තිබුනේ. ඉතින් මේ විදිහට උපන්දිනය සමරපු රොෂාන් පිලපිටිය අපේ දක්ෂ රංගන ශිල්පියාට අපිත් සුබම සුබ උපන්දිනයක් ප්‍රාර්ථනා කරනවා.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button