ගොසිප් පුවත්ඡායාරුප ගැලරියේතරු හුට පට

මේ දවස්වල හැමෝම වගේ කතාවෙන ටනාෂාගේ සුන්දර කැදැල්ල

වර්තමානය වනවිට සමාජ මාධ්‍ය ජාලාවන් තුළ නිරන්තරයෙන් කතාබහට ළක්වන චරිතයක් බවට රංගන ශිල්පිනී ටනාෂා හතරසිංහ පත්වෙලා තිබෙනවා. ඊට හේතුව වනුයේ ඇගේ පවුලේ සාමාජිකයන් සියලු දෙනා එකට සිටින ජායාරූපයක් සමාජ මාධ්‍ය තුළ සීඝ්‍රයෙන් සංසරණය වීමයි.

කොහොම නමුත් ටනාෂා හතරසිංහ කියල කියන්නේ කලා ක්ෂේත්‍රයට බොහොම සුන්දර ලෙසින් පිවිසි සුරූපී තරුණියක්. ඉතින් ටනාෂා කලා ක්ෂේත්‍රයට පිවිසි ආකාරය පිළිබඳ කියනවානම් ඇගේ මවගේ හොඳම යෙහෙළියකගේ සැලුන් එකක චායාරූපයක් සඳහා පෙනීසිටින ඇය පසුව මියුසික් වීඩියෝවක් සදහා පෙනී ඉදල තිබෙනවා. ඉතින් ඒ විදියට තමයි ඇය කලා ලොවට පිවිසෙන්නේ.

කොහොමහරි ඉතින් ඇය මේවන විට සිනමාපට නිලියක්, ටෙලිනාට්‍ය නිලියක්, නිරූපිකාවක ලෙස වගේම නිවේදිකාවක ලෙසත් ලාංකිකයන් අතර ජනප්‍රියයි. කොහොම නමුත් දියණියන් හතරදෙනෙකුගෙන් සමන්විත පවුලේ වැඩිමහල් දියණිය වන්නේද ඇයයි. මේ අතර පසුගිය දිනක ඇය සිය නැගණියන් තිදෙනා සමගින් පෙනීසිටින ජායාරූපයක් අපට සමාජ මාධ්‍ය ඔස්සේ දැකගන්නට ලැබුණා. ඉතින් ඇගේ මේ සුන්දර ජායාරූපයට ලාංකිකයන් රැසක් සිය අදහස් ප්‍රකාශ කර තිබුණා

ඊට ප්‍රධානම හේතුව වනුයේ ටනාශා වගේම සුන්දර නංගිලා 3දෙනෙකුත් ඇයට සිටීම වගේම ඇගේ මවගේ සුන්දරත්වයයි. කොහොම නමුත් හැමෝම වගේ කියල තිබුනේ ටනාෂාගේ මව ඔක්කෝටම වඩා ලස්සනයි කියල. ඉතින් ඒ නිසාම අද අපි ඇගේ පවුලේ සුන්දර ජායාරූප පෙළක් මේ විදිහට අරගෙන එන්න හිතුවේ. ඉතින් ඒ වගේම මේ ලස්සන පවුලට හැමදාමත් මේ වගේම සතුටින් කාලය ගත කරන්න ශක්තිය ධෛර්යය ලැබේවා කියල අපි හදවතින්ම ප්‍රාර්ථනා කරනවා

Related Articles

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x