ඡායාරුප ගැලරියේවිදෙස් පුවත්

ලොව බලවත්ම පුද්ගලයින් 100 – ටයිම් සඟරාවේ කවරෙ හැරී මෙගන් ඡායාරූපය එඩිට් එකක්ලු

බ්‍රිතාන්‍යයේ හැරී කුමරු සහ ඔහුගේ බිරිඳ මේගන් ටයිම් සඟරාවේ වාර්ෂිකව ඉදිරිපත් කරන ලද ලොව බලවත්ම පුද්ගලයින් 100 දෙනාගේ කවරයේ පෙනී සිටියද ඔවුන්ගේ පින්තූරය දැඩි ලෙස සංස්කරණය කළ බව විශ්වාස කරන සමාජ මාධ්‍ය පරිශීලකයින්ගේ විවේචනයට ලක් ව තිබේ.

බදාදා නිකුත් කරන ලද සඟරාව මගින් රාජකීය යුවළ සිටින ඡායාරූපය මුල් කවරයට ගෙන ඇති නමුත්, එක් ට්විටර් පරිශීලකයෙකු පැවසූ පරිදි, ඡායාරූපය කෘත්‍රීම බව ජනතාව ඉක්මනින් දැන ගත්හ. ඡායාරූපයෙහි දැක්වෙන්නේ හැරී සහ මේගන් ගස් පසුබිමක සිටින ආකාරයයි.

ආදිපාදවරිය සුදු ඇඳුමකින් සැරසී සිටින අතර ඇගේ සැමියාගේ ඡායාරූපය කළු ඇඳගෙන ඇගේ උරහිසේ අතක් තබාගෙන තිබේ. ට්විටර් භාවිතා කරන්නන් කිහිප දෙනෙකුම පෙන්වා දුන්නේ මෙම යුවළ “දැඩි” සහ “අස්වාභාවික” ලෙස පෙනුන බවත්, කවරය පින්තූරය සෑදීම සඳහා දෙදෙනාගේම වෙනම ඡායාරූප එකට සංස්කරණය කර ඇතැයි දිස්වන බවයි.

“මොනතරම් අමුතු ඡායාරූපයක්ද? එය හැරීගේ මේගන්ගේ උස මෙන් පෙනේ .. ඔහු නැමී සිටින්නේද?” එක් ට්විටර් පරිශීලකයෙක් විමසා තිබේ.

මේ අතර මෙවර ටයිම් සඟරාව මගින් ඉදිරිපත් කළ ලොව බලවත්ම පුද්ගලයින් 100 දෙනාගේ ලැයිස්තුව ගැනද කතාබහක් මතුව තිබේ. ඒ අය අතර තලේබාන් නායක අබ්දුල් ඝානි බරාඩර් සිටීමද විශේෂ සිදුවීමක් වී තිබේ.

Related Articles

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x